پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5909 تاریخ : 1391/05/01-00:00:00
,8,
توزیع سهام جدید به سهامداران بانک تات در صورت ادغام

مدیرعامل شرکت فرابورس ایران؛

توزیع سهام جدید به سهامداران بانک تات در صورت ادغام

امیدقائمی با اشاره به اینکه در صورت ادغام تمام ارکان و ماهیت بانک تات تغییر خواهد یافت گفت: در اینصورت بانک جدید باید دوباره مراحل پذیرش را پشت سر بگذارد تا بتواند در بازا

 مصطفی امیدقائمی، مدیرعامل شرکت فرابورس با اشاره به اینکه هنوز تصمیم بانک مرکزی در خصوص موضوع ادغام نهایی نشده است، اظهار داشت: درصورتی که قرار بر ادغام این بانک با دو موسسه مالی باشد سهامداران خرد سهمی با همان ارزش دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل فرابورس با تاکید بر اینکه این مجموعه به تعبیر بهتر دارای یک ذی نفع بود تصریح کرد: آنچه مسلم است با تحویل سهام بانک تات در صورت ادغام سهم دیگر به سهامداران خرد داده می شود.

امیدقائمی با اشاره به اینکه در صورت ادغام تمام ارکان و ماهیت بانک تات تغییر خواهد یافت خاطرنشان کرد: در اینصورت بانک جدید باید دوباره مراحل پذیرش را پشت سر بگذارد تا بتواند در بازار سرمایه حضور داشته باشد .

امید قائمی با اشاره به اینکه سابقه چنین ادغامی در بازار پول و سرمایه وجود نداشته خاطرنشان کرد: تاکنون ادغام هایی از این دست به صورتی انجام شده بود که سهام شرکتی که 100 درصد سهامش متعلق به فردی حقیقی است در شرکت دیگر ادغام می شد.

وی با تاکید بر اینکه هنوز سازمان بورس دستور ثبت مجمع را صادر نکرده است افزود: تا زمانی که مجمع به ثبت نرسد امکان تشکیل بانک جدید وجود نداردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران