پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5881 تاریخ : 1391/04/29-00:00:00
,1,
فروش اقساطی وایمکس مبین نت با همکاری بانک گردشگری

فروش اقساطی وایمکس مبین نت با همکاری بانک گردشگری

فروش اقساطی مودم و خدمات اینترنت وایمکس شرکت مبین نت ویژه مشترکان همراه اول، هم‌زمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و با همکاری بانک گردشگری آغاز شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل  روابط‌عمومی بانک گردشگری، در این طرح مشترکان سیم کارت‌های دائمی همراه اول می‌توانند اقساط هزینه خرید مودم و خدمات اینترنت مبین نت را از طریق بسترهای انتقال وجه کارت به کارت کلیه بانک­های عضو شبکه شتاب ،پرداخت کنند. بر اساس این گزارش، با توافق صورت گرفته میان معاونت فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک گردشگری و شرکت خدمات اول مبین، مقرر شده این بانک برای تمامی خریداران خدمات اینترنت مبین نت ، یک شماره کارت مجازی صادر کند تا هریک از مشترکان با بهره­گیری از زیرساخت­های خدمات بانکداری الکترونیک بانک گردشگری و سایر بانک های عضو شبکه شتاب، وجوه اقساط خود را در سررسید­های مقرر به شماره کارت مجازی خود واریزکنند.

این گزارش می‌افزاید، مشترکان این طرح از مودم رایگان و سرعت kps 512 و نیز تا میزان 20GBبه مدت یک­سال برخوردار خواهند بود که در صورت تمایل مدت آن قابل تمدید است. گفتنی است،از جمله امکانات ویژه این طرح، رایگان بودن حجم دانلود­ها بین ساعت 2 الی 8 صبح و قابلیت استفاده از مودم در بیش از 120 شهر کشور است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 143
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران