پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5859 تاریخ : 1391/04/28-00:00:00
,18,
پاداش پیش از اعزام ورزشکاران 2 برابر شود

احمدی‌نژاد،

پاداش پیش از اعزام ورزشکاران 2 برابر شود

محمود احمدی‌نژاد با حضور در مراسم بدرقه المپیکی‌ها از مسئولان ورزش کشور خواست پاداش قبل از اعزام المپیکی‌ها دو برابر شود.

 

 

 

به گزارش  بانک و صنعت، دکتر محمود احمدی‌نژاد که به صورت سرزده در مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی حضور یافت، خطاب به محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان و محمد علی‌‌آبادی، رییس کمیته ملی المپیک گفت: آنها قول دادند که قبل از اعزام کاروان هدیه‌ای به المپیکی‌ها بدهند و من از آنها می‌خواهم رقم این هدیه دو برابر شود.

 

 

 

وی در ادامه با اشاره به اظهارات وزیر ورزش و جوانان مبنی بر پرداخت پاداش ورزشکاران بلافاصله پس از درخشش و کسب مدال، خاطرنشان کرد: ما همیشه در خدمت ورزش بوده و هستیم. گرفتن سهمیه خود به اندازه چند مدال جهانی ارزش دارد.

 

 

در همین حال، احمدی‌نژاد خطاب به مربیان و سرپرستان عنوان داشت: حفظ سلامت ورزشکاران برای ما از همه چیز مهم‌تر است و ما به دنبال آن نیستیم که به خاطر کسب مدال سلامت ورزشکاران به خطر افتد. از طرفی می‌خواهیم محیطی آرام برای ورزشکاران فراهم کنیم تا با خیال راحت و بدون دغدغه وارد میدان شوند.

 

وی اعلام کرد: از دید من، این قهرمانان همه با مدال‌های رنگارنگ به کشور بازمی‌گردند. پاداش‌هایشان را آماده کنید تا بلافاصله بعد از مسابقات پرداخت شود.

 

رییس‌جمهوری کشورمان همچنین از ورزشکاران خواست، خود را باور کنند و با اعتماد به نفس و توکل بر خدا قله‌های افتخار را فتح کنند.

 

 

وی خطاب به ورزشکاران المپیکی کشورمان اعلام کرد:‌ ملت ایران امروز شما را قهرمان می‌داند و به وجود شما افتخار می‌کند.

 

رییس‌جمهور کشورمان به المپیکی‌ها گفت: امیدوارم با اخلاق و دل‌های پاک برای افتخارآفرینی بروید. حفظ اخلاق و جوانمردی در ورزش خواسته ملت ایران است. هرچند ممکن است با توجه به مسائل حاشیه‌ای ایجاد شده، دچار مشکل شوید اما این میدان فرصتی برای ترسیم فرهنگ ملت‌ها است و شما نماینده فرهنگ ایران هستید.  ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران