پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 570 تاریخ : 1390/04/05-00:00:00
,11,
افزایش بدون دلیل اجاره بهای مسکن

افزایش بدون دلیل اجاره بهای مسکن

با آغاز نقل و انتقالات مسکن شاهد رشد بی رویه اجاره بها و سکون در خرید و فروش ،بوجود آمده است که مقامات دولتی آن را تکذیب می کنند .

 به گزارش روز یکشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت: مقامات مسئول دولتی افزایش قیمت مسکن را تأیید نمی‌کنند و عنوان می‌کنند که بازار مسکن دارای ثبات است اما گزارش‌های lمختلف بازار ،از جنوبی‌ترین نقطه تهران تا شمالی‌ترین نقطه تهران حاکی از رشد 15 تا 30 درصدی قیمت مسکن است.
بنابراین گزارش، فصل نقل و انتقال مسکن چند روزی است که به شکل جدی آغاز شده و شاید بتوان گفت متأسفانه هم با افزایش در قیمت‌ها و هم در اجاره‎بها آغاز شده است.
موضوعی که در فصل نقل و انتقال تابستان امسال به چشم می‌خورد و نسبت به سایر فصول نقل و انتقال تفاوت چشمگیری دارد این است که تعداد مراجعین به مشاوران املاک بیشتر برای اجاره مسکن است تا خرید مسکن.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 222
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران