پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 548 تاریخ : 1390/04/04-00:00:00
,17,
پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مطبوعات پیگیری می شود

وزیر ارشاد خبر داد:

پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مطبوعات پیگیری می شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پیگیری اعطای تسهیلات اشتغال زایی به مطبوعات در شورای عالی اشتغال خبر داد.

به گزارش روز شنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت،  سید' محمد حسینی' گفت: در نخستین فرصتی که مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای عالی حضور یابند، این طرح مطرح و پیگیری می شود.
وی با بیان اینکه پیگیری امور صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد، گفت: به منظور ایجاد اشتغال برای خبرنگاران، برخی مطبوعات کشور تسهیلات اشتغال زایی دریافت خواهند کرد.
حسینی اضافه کرد: در بحث ایجاد فرصت های شغلی برای خبرنگاران و روزنامه نگاران، این وزارتخانه طرحی را در هیات دولت دنبال می کند تا از طریق اعطای تسهیلات بانکی به برخی نشریات، اشتغال ایجاد کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: وزارت ارشاد قصد دارد با تقویت بنیه مطبوعات و اشتغال زایی زمینه ای فراهم آورد تا برخی نشریات بتوانند برخی از خبرنگاران را به صورت تمام وقت بکار گیرند.
به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم اکنون سه هزار و 160 نشریه در کشور منتشر می شود و حدود 9 هزار و 200 خبرنگار، روزنامه نگار و عکاس خبری در نشریات و خبرگزاری های کشور در حال فعالیت هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 241
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران