پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 54 تاریخ : 1390/03/06-00:00:00
,6,
یارانه‌های نقدی، تسهیلات خرید خودرو نیست

یارانه‌های نقدی، تسهیلات خرید خودرو نیست

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که مسئولان بانک مرکزی برای کاهش قیمت سکه سیاست‌های مناسبی را اجرا نکرده‌اند، گفت: بانک مرکزی باید پاسخ‌گوی افز

به  گزارش شبکه خبری بانک و صنعت، " سیدنجیب حسینی"  با بیان این که بانک مرکزی متولی کنترل ارزش ارز و سکه در بازار داخلی است، تصریح کرد: بانک مرکزی باید پاسخ‌گوی افزایش کاذب قیمت سکه در بازار داخلی باشد.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی از عملکرد بانک مرکزی در کنترل قیمت سکه در بازار داخلی انتقاد کرد و افزود: از مدت‌ها پیش مسئولان بانک مرکزی از توزیع گسترده سکه در بازار برای کاهش قیمت آن خبر داده بودند، ولی متأسفانه ارزش سکه در بازار کم نشده است.

وی ادامه داد: افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر در کشور نشان‌دهنده این است که مسئولان بانک مرکزی برای کاهش قیمت سکه سیاست‌های مناسبی را اجرا نکرده‌اند.

 بانک مرکزی مردم را به وعده‌های خود بی‌اعتماد کرده است

حسینی با بیان این که مسئولان بانک مرکزی باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق به سخنان خود در زمینه کاهش قیمت سکه جامه عمل بپوشانند، اظهار کرد: مسئولان بانک مرکزی نباید با سخنان خود برای مردم توقع ایجاد کنند.

وی گفت: محقق نشدن سخن مسئولان بانک مرکزی در زمینه کاهش قیمت سکه در کشور، نوعی بدبینی را در میان مردم به وجود آورده است.

 

افزایش قیمت سکه راهکار مناسبی برای کاهش حجم نقدینگی نیست

این نماینده مردم با توضیح این که افزایش قیمت سکه راهکار مناسبی برای کاهش حجم نقدینگی در بازار نیست، تصریح کرد: کاهش حجم نقدینگی تنها به یک عامل سکه در بازار مربوط نمی‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: دولت باید با فراهم کردن بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری مردم در تولید کشور حجم نقدینگی در جامعه را کاهش دهدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران