پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532 تاریخ : 1390/04/03-00:00:00
,17,
یک میلیارد تومان برای توسعه مد و لباس اختصاص یافت

برای اولین بار در سال جاری،

یک میلیارد تومان برای توسعه مد و لباس اختصاص یافت

مدیرکل آموزش و توسعه فعالیت های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : امسال برای نخستین بار در کشور 10 میلیارد ریال اعتبار در این زمینه اختصاص یافته است .

 به گزارش روز جمعه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، کشاورز از شناسایی الگوهای اسلامی - ایرانی خبر داد و افزود : در فراخوانی از سراسر کشور 500 اثر به دبیرخانه کار گروه مد و لباس کشور ارسال شده بود که 50 اثر از میان آثار ارسالی برگزیده و در نهایت سه اثر برای تولید انبوه و صنعتی انتخاب شد که مراحل اجرایی این طرح بزودی آغاز می شود .

او از ایجاد پارک فرهنگی و فن آوری مد و لباس در کشور تا پایان سال در تهران خبر داد و گفت : طرحهای ارائه شده در این پارک پس از بررسی و تائید برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی ثبت خواهد شد و سپس به نمایش عموم درخواهد آمد .

او افزود: برای مقابله با مافیای لباس و حمایت از طراحان لباس سه راهکار ثبت مالکیت معنوی اثر ، حمایت مالی و کمک به تولید انبوه اثر به صورت جدی دنبال می شود .

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران