پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 52 تاریخ : 1390/03/05-00:00:00
,11,
کارخانه فولاد غرب آسیا برای ۶۲۰ نفر شغل ایجاد می‌کند

کارخانه فولاد غرب آسیا برای ۶۲۰ نفر شغل ایجاد می‌کند

نماینده مردم قم در مجلس از افتتاح صبح امروز کارخانه فولاد غرب آسیا خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این کارخانه برای ۶۲۰ نفر به صورت مستقیم، شغل ایجاد می‌شود.

به گزارش روز پنج شنبه شبکه خبری بانک و صنعت، علی بنایی" اعلام کرد: کارخانه تولید ورق نورد سرد قم صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، ادمه داد: با بهره برداری از کارخانه تولید ورق نورد سرد فولاد غرب آسیا سالیانه ۵۵۰هزار تن ورق با ضخامت‌های ۸دهم تا سه میلی‌متر و با عرض ۶۰۰ تا ۱۷۰۰میلی‌متر تولید و دراختیار صنایع داخلی و بازار صادراتی کشور قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد تجهیزات این کارخانه توسط سازندگان داخلی تأمین شده است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از این کارخانه برای ۶۲۰ نفر به صورت مستقیم، شغل ایجاد می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افتتاح این پروژه را موجب رشد صنعت استان خواند.

این کارخانه در ۳۰ کیلومتری شمال دلیجان واقع در جاده سلفچگان- دلیجان در زمینی به وسعت بیش از ۵۰ هکتار و با زیربنای ۴۰ هزار متر مربع با ۶ خط تولید احداث شده است و۶۰ درصد تولید آن برای بازار داخلی و ۴۰ درصد آن برای صادرات در نظر گرفته شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران