پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509 تاریخ : 1390/04/02-00:00:00
,15,
تعرفه های تلفن همراه امسال ثابت است

وزیر در مشهد قول داد،

تعرفه های تلفن همراه امسال ثابت است

تعرفه های تلفن همراه تا پایان امسال تغییر نمی کند و تلاش می شود تعرفه های تلفن ثابت هم تعدیل شود.

به گزارش روز پنج شنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت:  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز پایانی پنجمین همایش مدیران پست بانک کشور در مشهد افزود: با وجود این که قرار بود از اواخر اردیبهشت امسال خدمات اوپراتور سوم کشور آغاز شود اما به علت فراگیر نبودن خدمات آن مجوز فروش سیم کارت اوپراتور سوم صادر نشد.

آقای تقی پورگفت: با افزایش خدمات و دستگاه های فرستنده و گیرنده این اوپراتور در کشور امکان بهره مندی عمومی از خدمات نسل سوم تلفن همراه در کشور فراهم می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره خدمات اینترنتی کشور هم گفت: در مرحله نخست تحقق شبکه ملی اینترنت تا پایان امسال پهنای باند اینترنت 10 برابر می شود.

مدیر عامل پست بانک کشور هم در این مراسم گفت: 60 درصد از 18 هزار میلیارد تومان اعتبارات امسال این بانک به روستائیان اختصاص یافته است.

محمد محبیان افزود: 2 میلیون و 800 هزار از حدود 4 میلیون حساب های پست بانک کشور متعلق به روستائیان است.

او گفت: یک میلیون و 500 هزار سرپرست خانوار از جمعیت روستائیان کشور برای دریافت یارانه خود از خدمات شبکه پست بانک استفاده می کنند.

استان خراسان رضوی در اسفند پارسال رتبه نخست کشور از نظر دفاتر خدمات ارتباط روستایی با 866 مرکز را به خود اختصاص داد.

پست بانک هم اکنون در15 هزار دفتر خدمات ارتباط روستایی و شهری کشور فعال است و 70 درصد سهام این بانک را وزارت ارتباطات در اختیار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران