پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6728 تاریخ : 1391/08/03-16:25:00
,7,17,20,
50 اخلال گر بازار ارز دستگیر شدند

وزیر اطلاعات خبرداد:

50 اخلال گر بازار ارز دستگیر شدند

وزیر اطلاعات درخصوص تعداد دستگیرشدگان اخلال‌گری در بازار ارز اظهار کرد: آن 40 نفری که از سوی دستگاه قضایی اعلام شده بود، بخشی از دستگیری‌ها است و درواقع 50 نفر در بازداشت هستند.

به گزارش بانک و صنعت، حیدر مصلحی در رابطه با بازار ارز، اظهار کرد: در این موضوع عوامل مختلفی دخالت و تاثیرگذاری دارند. ما به عنوان دستگاه امنیتی مسوولیت پیگیری بخشی از این عوامل را داشتیم. بحمدالله با هماهنگی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور توانستیم اخلال‌گران را که بخشی از آن‌ها دون‌پایه و بخشی دیگر ثابت بودند، شناسایی کنیم.

 

وزیر اطلاعات افزود: نتایج خوبی از دستگیرشدگان به دست آمد؛ از جمله نقشی که بیگانگان به ویژه شبکه‌های تلویزیونی در این راستا ایفا می‌کنند و مردم ما باید به این موارد توجه داشته باشند. البته ملت ما همواره هوشیار بوده است. مردم باید نسبت به اقدامات بیگانگان مراقب باشند.

 

وی به افرادی از جمله «ضدانقلاب‌ها و فتنه‌ای‌ها که با بیگانگان همراهی می‌کنند»، هشدار داد: از این فضا در راستای اهداف فتنه‌گری خود علیه انقلاب استفاده نکنند زیرا وزارت اطلاعات نوع حرکت آن‌ها را رصد می‌کندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران