پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 497 تاریخ : 1390/04/02-00:00:00
,1,
بانک گردشگری

بانک گردشگری" با گشایش دو شعبه جدید فعالیت خود را گسترش داد

بانک گردشگری که قصد دارد با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و کارآزموده و همچنین سامانه روز آمد و ایده های نوظهور به بانکی پیشرو در میان بانک های خصوصی تبدیل شود

 بانک گردشگری که با شعار "فراتر از مرزها" خود را معرفی کرده، در حالی اقدام به افتتاح شعب جدید نموده است که با آماده سازی امکانات و تجهیزات لازم، توانائی پاسخگویی در همه امور و زمینه فعالیت های بانکی، به مردم و مشتریان عزیز را دارد.
در مراسم افتتاح شعب جدید بانک، آقای زمانی فریزهندی مدیر عامل بانک ضمن تشریح اهداف بانک گردشگری اظهار داشت: کار ما علاوه بر حضور فعال و به موقع و تعیین کننده در عرصه بانکداری و اقتصاد گردشگری، به کارگیری همه معیارهای برتر یک بانک، درتمامی زمینه ها مختلف سودآور اقتصاد ایران اسلامی است؛ و توجه خاص به استعداد شگرف سرزمینی با جمعیتی جوان و مستعد و اقتصادی است که می تواند ضامن استقلال ما باشد. کار بانک گردشگری جست و جو برای پیدا کردن و به کارگیری همه مزیت هاست.
وی همچنین اظهار داشت: به یاری خداوند متعال، این بانک با تجهیز منابع مالی از طریق جذب سپرده ها، اعطای تسهیلات و استفاده از سایر ابزارهای پولی و مالی و تخصیص آنها برای اعطای تسهیلات اعتباری و سرمایه گذاری در عرصه های مختلف اقتصادی، از طریق انجام کلیه عملیات مجاز بانکی ریالی و ارزی در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور و سیاست های پولی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد کرد.
مدیر عامل بانک گردشگری اعلام داشت: ایران عزیز،‌ ظرفیت های فراوان تمدنی،‌ تاریخی و جاذبه های پرشمار طبیعی دارد که بایستی با فعالیت اقتصادی حساب شده از آنها، برای تولید سرمایه استفاده کنیم. ما صنعت گردشگری را جایگزینی بی همتا برای درآمدهای رو به پایان صنعت نفت ایران می دانیم و تلاش می کنیم تا برای اقتصاد فردای ایران عزیز از همین امروز کار کنیم.
شایان ذکر است شعب جدید دیگر بانک گردشگری به زودی در چند مرکز استان های کشور افتتاح و خدمات بانکی خود را به هموطنان عزیز ارایه خواهد داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران