پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 476 تاریخ : 1390/04/01-00:00:00
,7,
ادامه کاهش قیمت سکه در بانک ها

ادامه کاهش قیمت سکه در بانک ها

نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ، امروز در شعب بانک های توزیع کننده سکه 445 هزار و 328 تومان اعلام شد که در مقایسه با دیروز520 تومان کاهش یافت.

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخلیلی ، خبری بانک و صنعت،  رییس یکی از این شعبه ها افزود: قیمت این نوع سکه دیروز هم در مقایسه با روز پیش از آن هزار و40 تومان کاهش داشت.

آقای صدقی قیمت امروز نیم سکه بهار آزادی را هم در این شعب222 هزار و 664 تومان اعلام و اضافه کرد: این رقم نسبت به دیروز 208 تومان و نسبت به روز دوشنبه 728 تومان کاهش نشان می دهد.

وی گفت: ربع سکه در شعب توزیع کننده سکه بدون تغییر نسبت به دیروز 122 هزار و 512 تومان فروخته می شود.

وی با بیان اینکه این قیمت ها با احتساب 4 درصد مالیات برارزش افزوده است گفت:بانک مرکزی این مالیات را از اول خرداد به نرخ سکه های بهار آزادی افزوده است.

بانک مرکزی قیمت سکه ها را در شعب منتخب ، روزانه و با توجه به قیمت جهانی طلا محاسبه و اعلام می کند.

سکه های بهار آزادی در این شعب همه روزه از ساعت 8 تا 13عرضه می شود.

اسامی شعب منتخب توزیع کننده سکه در پایگاه اینترنتی بانک مرکزی به نشانی www.cbi.ir موجود استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران