پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447 تاریخ : 1390/03/30-00:00:00
,15,
اختصاص بودجه ای سی تی  در امارات به فناوری های نوپا

دنیای موبایل و کامپیوتر؛

اختصاص بودجه ای سی تی در امارات به فناوری های نوپا

رگولاتوری امارات از اختصاص نزدیک به 6 میلیون دلار بودجه برای کمک به اجرای طرح های خلاقانه و جدید آی سی تی در این کشور با همکاری شرکت های فناوری نوپا خبر داد.

  به گزارش شبکه تحلیلی ،خبری بانک و صنعت ،این سرمایه گذاری از طریق بنیاد آی سی تی وابسته به رگولاتوری امارات صورت می گیرد و به همین منظور بودجه خاصی هم به مراکز تحقیق و توسعه در حوزه آی سی تی اختصاص می یابد.
قرار است در اجرای طرح های یاد شده دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی نیز با رگولاتوری امارات همکاری کنند.
پژوهشگران و دانشگاهیان نیز در صورت تمایل می توانند طرح های خود در حوزه آی سی تی را ارائه کرده تا در صورت تصویب از این بودجه ها بهره مند شود.
طی یک دهه اخیر بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس با اختصاص بودجه های کلان چند میلیون دلاری به تحقیق و توسعه در بخش آی سی تی موفق به اجرای طرح های کلان و خلاقانه متنوع در این زمینه شده اند.
حوزه هایی که اختصاص بودجه منحصر به آنها خواهد بود عبارتند از فناوری های بی سیم، امنیت، رمزگذاری، فناوری های پرسرعت، ارتباطات ماهواره ای، شبکه های مبتنی بر حسگرها.
بودجه 5.9 میلیون دلاری مصوب تنها مربوط به سال جاری میلادی است و در سال آینده مجدداً بودجه اختصاصی به این بخش اعطا خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران