پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 44 تاریخ : 1390/03/04-00:00:00
,5,
بهای نفت در آستانه سه رقمی شدن قرار گرفت

بهای نفت در آستانه سه رقمی شدن قرار گرفت

بهای هر بشکه نفت خام در بازار نیویورک با یک دلار و 89 سنت کاهش، به 99 دلار و 59 سنت رسید.

 پیش بینی بانک آمریکایی گلدمن ساچس درباره افزایش بهای نفت با توجه به رشد تقاضای این محصول، سبب شد بهای نفت حدود 2 درصد افزایش یابد.

بهای نفت خام شیرین سبک پایه بورس نیویورک (دبلیو.تی.آی) برای تحویل در ماه ژوئیه، با یک دلار و 89 سنت افزایش، به 99 دلار و 59 سنت برای هر بشکه رسید.

در بازار آی.سی.یی لندن نیز بهای نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ماه ژوئیه، 2 دلار و 43 سنت افزایش یافت و در سطح 112 دلار و 53 سنت تثبیت شد.

بانک آمریکایی گلدمن ساچس پیش بینی خود را درباره بهای نفت خام برنت در سال جاری میلادی، از 105 دلار به 120 دلار افزایش داد و دلیل این افزایش را تأثیر رشد مصرف نفت بر کاهش ذخایر مصرف کنندگان و افت ظرفیت اضافی تولید اوپک ذکر کرد.

افت ارزش دلار نیز در افزایش بهای نفت تأثیر داشت زیرا با کاهش ارزش این ارز، مطلوبیت نفت خام برای دارندگان ارزهای دیگر افزایش می یابد.

معاملات نفت بازار نیویورک در روز گذشته اندک بود و نسبت به میانگین 30 روز گذشته، 23 درصد کاهش داشت.

آمار فروش مسکن در آمریکا در ماه آوریل، برای دومین ماه پی در پی افزایش یافت و فعالان مصرف آمریکا را به بهبود اوضاع اقتصادی این کشور، امیدوار کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران