پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 418 تاریخ : 1390/03/29-00:00:00
,8,
نقره برای دیه جایگزین شتر می شود

بانک مرکزی نظرش را اعلام کند،

نقره برای دیه جایگزین شتر می شود

رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد که جایگزینی نقره به جای شتر برای تعیین نرخ دیه بستگی به بانک مرکزی دارد .

 

به گزارش روز یکشنبه شبکه تخلیلی، خبری بانک و صنعت، جواد فرشباف ماهریان رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص آخرین وضعیت تعیین نرخ دیه برای سال جاری، ضمن بیان این که رایزنی های صنعت بیمه با مسئولان قوه قضائیه ادامه دارد، گفت: طرح هایی در دست پیشنهاد داریم که به زودی از طریق وزارت اقتصاد در دولت مطرح می شود  .

وی افزود: کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش های مجلس نیز در این زمینه فعال شده اند، البته با کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس نیز جلسه بحث و بررسی را در مورد تعیین نرخ دیه خواهیم داشت  .

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این که رایزنی های سه قوه برای تعیین نرخ دیه و رسیدن به یک نظر مطلوب ادامه دارد، گفت: مطمئنا دیه 90 میلیونی برای مردم قابل تحمل نیست و پیش بینی ما این است که این رقم کاهش پیدا کند.

وی در مورد جایگزینی نقره به جای شتر برای تعیین نرخ دیه نیز گفت: این بستگی به بانک مرکزی دارد که امکان رواج آن را خواهد داشت یا خیر.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران