پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6437 تاریخ : 1391/07/03-21:19:15
,2,
40 درصد از ایرانیان کارت بانک صادرات ایران دارند

40 درصد از ایرانیان کارت بانک صادرات ایران دارند

تهران - خبرگزاری بانک وصنعت: بانک صادرات ایران در راستای ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک تا پایان شهریورماه سال جاری بالغ بر 29 میلیون و500 هزار فقره انواع کارتهای الکترونیکی صادر نموده است .

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای رضایت مندی مشتریان و افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات بانکداری نوین تا پایان شهریور ماه 29 میلیون و 500 هزار کارت الکترونیکی بانکی  را صادر و به متقاضیان تحویل نموده است . از مجموع 5/29 میلیون کارت­های صادره، حدود 21 میلیون فقره سپهر کارت، 7/4 میلیون فقره کارت هدیه و 7/3 میلیون فقره بن کارت صادر و تحویل مشتریان شده است .

بانک صادرات ایران با ارایه انواع کارت­های الکترونیکی، خدمات ویژه ای را به دارندگان این کارت­ها ارایه می دهد و آمار استقبال عمومی از سپهر کارت حاکی از خدمات ویژه و مطلوبی است که هموطنان دارنده این کارت­ها از آن بهره مند می شوند .

گفتنی است استفاده از کلیه خدمات تلفن­بانک، همراه بانک و اینترنت بانک صادرات ، خودپردازها و pos‌ های عضو شتاب از جمله مهمترین خدماتی است که دارندگان سپهر کارت از آن استفاده می کنند.

شایان ذکر است این بانک با برخورداری از 3 هزار شعبه در سراسر کشور، روزانه به طور متوسط 14 میلیون تراکنش مالی را به صورت online‌ انجام می دهد و همچنین تعداد 3 هزار  و 800 دستگاه خودپرداز این بانک به صورت میانگین 2 میلیون و 200 هزار تراکنش مالی موفق مربوط به دارندگان کارتهای این بانک و بانک­های عضو شتاب را با موفقیت انجام می دهند .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران