پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 393 تاریخ : 1390/03/26-00:00:00
,16,
بودجه سینمایی کشور 30 میلیارد تومان افزایش یافت

بودجه سینمایی کشور 30 میلیارد تومان افزایش یافت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه رونمایی از بزرگترین خشت سفال جهان در شاهرود گفت : بودجه سینمایی کشور پارسال حدود 50 میلیارد تومان بود که امسال به 80 میلیارد تومان افز

 

به گزارش روز پنج شنبه شبکه تخصصی خبری بانک و صنعت، سید محمد حسینی افزود :‌ بخشی از این بودجه برای ایجاد زیرساختها هزینه می شود.

وی گفت: به ازای هر 200 هزار نفر یک سینما داریم که باید این تعداد به ازای هر 100 هزار نفر یک سینما باشد .

350 سینمای فعال در کشور وجود دارد .

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سازندگان بخش خصوصی - نهاد و بنیادهایی که قصد دارند در عرصه ساخت سینما وارد شوند ، نوید داد این وزارتخانه آمادگی دارد در زمینه تجهیز و اعطای تسهیلات به آنها کمک کند.

اجرای 2 طرح نیز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر راه و ترابری در سمنان آغاز شد .

ساخت تالار مرکزی شاهرود از مصوبات سفر دور دوم و سوم هیات دولت به استان سمنان، یکی از این طرح ها است .

این تالار در زمینی به مساحت 15 هکتار و زیربنای هفت هزار و 100 مترمربع ، با اعتبار چهار میلیارد تومان ساخته می شود و با مشارکت شهرداری شاهرود و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخته می شود.

ساخت مجتمع رفاهی غدیر زرین آباد دامغان با اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون تومانی بخش خصوصی نیز از دیگر طرح ها است که ساخت آن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد .

این مجتمع در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با بخش های مختلفی نظیر رستوران ، جایگاه سوخت ، مسجد ، کافی شاپ ، خدماتارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران