پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 385 تاریخ : 1390/03/25-00:00:00
,15,
نظر رئیس جمهور حفظ وزارت ارتباطات است

نظر رئیس جمهور حفظ وزارت ارتباطات است

ت:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نظر رئیس جمهور حفظ این وزارتخانه به شکل کنونی است البته این موضوع دو سه ماه قبل مطرح شد.

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی خبری بانک و صنعت، رضا تقی پور در حاشیه جلسه هیات دولت افزود: نظر دولت درباره ادغام وزارت امور زیربنایی در لایحه به مجلس شورای اسلامی آمده و پیشنهاد دولت ادغام دو وزارتخانه است.

وی گفت: طبیعی است بر اساس قانون ، لوایح در مجلس بررسی می شود و نمایندگان نیز دیدگاه های خود را مطرح می کنند.

تقی پور افزود: دیروز در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور یافتم و دیدگاه های خود را درباره ادغام وزارت ارتباطات توضیح دادم که از نظر محتوایی این اقناع ایجاد شد که ادغام این وزارتخانه در مقطع کنونی به نفع کشور نیست.

وی گفت: نمایندگان مجلس درباره رعایت آیین نامه و تطبیق بازنگری با قانون ملاحظاتی دارند و این در اختیار مجلس است که اعلام کردند با توجه به این که مصوبه از شورای نگهبان بازگشته ، بازنگری در آن ممکن است.

تقی پور ، حوزه ارتباطات را از محورهای اساسی مقابله با قدرت ها در حوزه نرم افزاری دانست و افزود: تامین امنیت شبکه های ارتباطی از موضوعات اساسی است که قدم های خوبی در این زمینه برداشته ایم و تغییر ساختار در این عرصه ، ممکن است آن را تضعیف کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران