پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 351 تاریخ : 1390/03/24-00:00:00
,14,
رویکرد دولت نهم و دهم توسعه زیرساخت‌های گردشگری است

رویکرد دولت نهم و دهم توسعه زیرساخت‌های گردشگری است

‏معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های سازمان میراث‌فرهنگی، گفت: فعالیت دولت نهم و دهم در توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور، بسیار چشمگیر و قابل مقایسه با دولت‌های قبلی نیست.

 ‏‏به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت،«حسین فاضلی» در گردهمایی اولین مجمع سرمایه‌گذاران تأسیسات گردشگری استان قم اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری از برنامه‌‌های مهم دولت و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.

او افزود: در دولت نهم و دهم تاکنون، بیش از 480 میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در کشور هزینه شده است.

«فاضلی» اعلام کرد: امسال نیز، یک هزار میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در نظر گرفته شده که در صورت تصویب، از سوی بانک‌های عامل به متولیان ساخت تأسیسات گردشگری در کشور پرداخت خواهد شد.

او خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع به کار دولت خدمتگزار، بیش از 220 واحد اقامتی و همچنین بیش از 300 کمپینگ و اقامتگاه اردویی نیز در کشور احداث شده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران