پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 330 تاریخ : 1390/03/23-00:00:00
,8,
ثبت‌نام 7/2 میلیون کارگر ساختمانی جدید برای دریافت سهام عدالت

ثبت‌نام 7/2 میلیون کارگر ساختمانی جدید برای دریافت سهام عدالت

،مدیرکل سهام عدالت سازمان خصوصی‎سازی گفت: از 3 میلیون و 324 هزار کارگر فصلی و ساختمانی موجود، 2 میلیون و 737 هزار نفر به‌تازگی برای دریافت سهام عدالت ثبت‌نام کرده‌اند.

 

به گزارش روز دوشنبه شبکه خبری تخصصی بانک و صنعت، زهرا مرادی با اشاره به وضعیت غربال‌گری و شناسایی کارگران فصلی و ساختمانی ثبت‌نام‌کننده برای دریافت سهام عدالت، اظهار داشت: طبق اطلاعاتی که وزارت کار به سازمان خصوصی‌سازی ارسال کرده از 3 میلیون و 324 هزار کارگر یادشده 2 میلیون و 737 هزار نفر تاکنون سهام عدالت دریافت نکرده و ثبت نام‌کننده جدید محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: از میان این آمار، 82 درصد کارگران ثبت‌نامی جدید هستند که پس از تایید نهایی وزارت کار مشمول دریافت سهام عدالت خواهند بود.
مدیرکل سهام تخصیصی و عدالت سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه از مجموع کل اطلاعات ثبت‌نامی‌ها 586 هزار نفر از کارگران در گذشته برای دریافت سهام عدالت ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: افرادی که در گذشته ثبت‌نام کردند، پرونده آنها به دو صورت مطرح است که برخی دعوت‌نامه گرفته‌اند و باید برای تکمیل پرونده به تعاونی مربوطه مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: گروه بعدی مشمولان نهایی دریافت‌کننده سهام عدالت هستند و برای کسب اطلاع از وضعیت خود می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری مربوطه در سایت، روند کار را مشاهده کنند.
مرادی افزود: وجود چنین شرایطی که افراد دو بار در سامانه ثبت‌نام می‌کنند ناشی از نبود اطلاع‌رسانی و آگاهی نداشتن افراد از فرآیند کار است.
به گفته این مقام مسوول، اطلاعات شناسایی مرحله اول از سوی سازمان خصوصی‌سازی نهایی شده و اطلاعات مربوط به ثبت‌نام سهام عدالت کارگران به وزارت کار ارسال شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران