پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3095 تاریخ : 1390/09/09-00:00:00
,1,
پرداخت نوین، پایانه‌های فروش بانک گردشگری را مدیریت می کند

پرداخت نوین، پایانه‌های فروش بانک گردشگری را مدیریت می کند

شرکت پرداخت نوین آرین (وابسته به بانک اقتصادنوین) از سوی بانک گردشگری برای مدیریت و راهبری پایانه‌های فروش این بانک برگزیده شد.

 به گزارش روز چهارشنبه بانک و صنعت ،شرکت پرداخت نوین آرین در رقابت با سایر شرکت‌های psp برای انجام مدیریت و راهبری پایانه‌های فروش بانک گردشگری موفق شد از سوی این بانک به عنوان شرکت عامل معرفی گردد.
بالا بودن کیفیت سطح فنی و قابلیت‌های ایجاد شده در امکانات فنی و سوییچ شرکت و شبکه سراسری پشتیبان و نمایندگان برای بازار یابی، نصب و راهبری این قابلیت را برای شرکت پرداخت نوین فراهم نموده است که در ارایه خدمات به تمامی بانک‌های کشور آمادگی لازم را داشته باشد.
لازم به ذکر است مرکز ارتباطات نوین سلام مهر نیز عملیات پاسخگویی و مرکز پاسخگویی این عملیات را بر عهده دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 156
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران