پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3091 تاریخ : 1390/09/09-00:00:00
,8,
قیمت نفت را در بورس پایین نمی‌آوریم

،معاون وزیر نفت

قیمت نفت را در بورس پایین نمی‌آوریم

احمد قلعه‌بانی از عرضه مجدد نفت در بورس خبر داد و گفت: تاکنون خریداران ما انتظار داشتند که نفت را هفت تا هشت دلار زیر قیمت ارایه کنیم، اما این اتفاق هیچ وقت نخواهد افتاد.

 

به گزارش روز چهارشنبه بانک و صنعت ،معاون وزیر نفت با ارایه توضیحاتی درباره‌ عرضه‌ نفت در بورس و موفق‌نبودن این طرح اظهار کرد: عرضه‌ بعدی ما در آینده‌ای نه چندان دور صورت خواهد گرفت و اگر خریدار مناسبی باشد، حتما این بار نفت فروخته خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود وزارت نفت و همچنین شرکت ملی نفت برای عرضه نفت در بورس همکاری لازم را نداشته‌اند، خاطرنشان کرد: ما در عرضه‌های بعدی با تنوع بیشتری اقدام خواهیم کرد و از ابتدا هم آمادگی کامل برای فروش نفت داشته‌ایم.

قلعه‌بانی در عین حال عنوان کرد: سال آینده تمامی انواع نفت خام در بورس عرضه خواهند شد، اما خریداران نفت منتظر هستند که ما قیمت نفت را هفت تا هشت دلار پایین‌تر به آنها عرضه کنیم، اما این مساله قانونی نیست و تا زمانی که می‌توانیم نفت را با قیمت بالاتر بفروشیم، چنین تخفیفی اعمال نخواهد شد.

مدیر عامل شرکت ملی نفت در بخش دیگری از صحبت‌های خود به عقد قرار‌داد 20 میدان مشترک تا پایان سال جاری اشاره کرد و ارزش این قرا‌ر‌داد‌ها را بالغ بر 5/22 میلیارد دلار دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران