پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3052 تاریخ : 1390/09/07-00:00:00
,15,
 هکر بازی های xbox دستگیر شدند

در دنیای فناوری و دیجیتال

هکر بازی های xbox دستگیر شدند

یک علاقه‌مند به اجرای بازی های قفل شکسته بر روی کنسول بازی Xbox 360 توسط پلیس این کشور دستگیر شده است.

او با دستکاری کنسول بازی Xbox 360 مایکروسافت کاری کرده بود که اجرای بازی‌های تقلبی و قفل شکسته بر روی این کنسول ممکن شود.
وی نه تنها خود این بازی ها را اجرا می کرد، بلکه وب سایتی را نیز راه اندازی کرده بود تا دیگران هم بتوانند این بازی ها را از او خریداری کنند.
وی مدل های دستکاری شده کنسول بازی Xbox 360 با قابلیت اجرای بازی های غیرقانونی قفل شکسته را هم در این وب سایت برای فروش عرضه می کرد و یک کسب و کار مخفی و سودآور راه انداخته بود.
پلیس دوبی که وی را دستگیر کرده او را موظف به تعطیل کردن این وب سایت و جمع کردن کسب و کارش کرده اند. این اقدام کم سابقه پلیس دوبی با استقبال و تشکر مسئولان محلی مایکروسافت در دوبی مواجه شده است.
وی توسط دادگاه به سه ماه حبس و پرداخت جریمه مالی محکوم شده است. مقامات پلیس همچنین به دیگر افراد فعال در این زمینه هشدار داده اند که با آنها هم برخورد خواهندکرد.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران