پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3007 تاریخ : 1390/09/02-00:00:00
,15,
تست نسل سوم تلفن همراه با حضور خبرنگاران

تست نسل سوم تلفن همراه با حضور خبرنگاران

این گزارش تجربه‌ای از تست نسل سوم تلفن همراه در خیابان ولیعصر تهران را روایت می کند؛ شبکه ای که در کنار سایر شبکه های تلفن همراه کشور وجود دارد؛ اما فعلا زمان استفاده از

به گزارش بانک و صنعت، در مراسم افتتاح برند اپراتور سوم، وقتی یکی از خبرنگاران از کرم پور پرسید از کجا معلوم که این اپراتور خدمات نسل 3 را دارد، کرم پور به مدیرعامل این اپراتور تازه تاسیس دستور داد مکانی را برای تست و اثبات این موضوع به خبرنگاران تدارک ببیند.
قرار هماهنگ شد.
دو مکان، یکی در سالن تلاش وزارت کار در خیابان ولعیصر و دیگری ساختمان اپراتور سوم در خیابان ارغوان جردن.
غفاری در پاسخ به فارس دلیل انتخاب این دو سالن مجزا را این طور توضیح داد که: قصد داشتیم از دو سایت جدا برای برقراری ارتباط استفاده کنیم؛ تا ارتباط از یک سایت برقرار نشود.
این گزارش از دید خبرنگار حاضر در سالن تلاش است و گفت و شنودها و اتفاقات مکان دوم را در بر نمی گیرد.
9 خبرنگار در سالن تلاش جمع شدند.
مکالمه تصویری با یک گوشی تلفن همراه نسل 3، بین خبرنگاران سالن تلاش و خبرنگاران سالن ارغوان برقرار شد.
در ابتدا ارتباط اندکی تاخیر و قطعی صدا داشت که مسئول مربوطه مکالمه را قطع و برای بار دوم برقرار کرد و مشکل برطرف شد.
ارتباط تصویری اپراتور سوم، برای لحظاتی بدون هیچ اشکال برقرار می شد و همچنین برای چند لحظه نیز با تاخیر همراه می شد؛ مانند ارتباطی که از طریق اینترنت برقرار می شود و به دلیل سرعت اینترنت کیفیت آن دست خوش تاخیر و گرفتار تاخیر می شود.
همچنین مسئول مربوطه عکسی از میز پذیرایی گرفت و برای حاضرین در سالن ارغوان به صورت MMS ارسال کرد که حاضرین در سالن ارغوان دریافت کردند.
برای تست سرعت نیز خبرنگاران چند صفحه وب که به نظرشان سنگین می رسید، باز کردند، سرعت قابل قبولی بود.
مسئول مربوطه در خصوص سرعت تست شده از سوی خبرنگاران به خبرنگار فارس، گفت: سرعتی که هم اکنون ست (تنظیم) شده از 128 بیشتر بوده و خودش سرعت 2 مگا بیت بر ثانیه را نیز روی شبکه تست کرده است.
و این 3 سرویس تمام آنچه بود که به عنوان سرویس های نسل 3 به خبرنگاران نمایش داده شد و گفته شد که سایر سرویس ها نیز بعد از راه اندازی شبکه، ایجاد خواهد شد.
این برنامه برای این بود که خبرنگاران متوجه شوند که هم اکنون شبکه اپراتور سوم تلفن همراه راه اندازی شده و اگرچه نمی بینیم اما شبکه این اپراتور نیز در کنار شبکه سایر اپراتور ها وجود دارد.
شبکه ای که هم اکنون در کنار دیگر شبکه های تلفن همراه زنده و فعال، اما در زیر آسمان شهر، پنهان استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 152
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران