پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2973 تاریخ : 1390/09/01-00:00:00
,4,
روسیه تحریم های یکطرفه غرب بر ضد ایران را غیرقانونی خواند

روسیه تحریم های یکطرفه غرب بر ضد ایران را غیرقانونی خواند

خبرگزاری فرانسه به نقل از یک منبع رسمی اعلام کرد ، مسکو مجازاتهای جدید غرب را بر ضد ایران غیر قانونی و غیر معقولانه می داند.

به گزارش خبرگزاری بانک و صنعت،‌ آمریکا روز دوشنبه تحریم های جدید علیه بخش انرژی ایران اعمال کرد و به شرکت ها درمورد داد و ستد با بخش مالی ایران هشدار داد .

این اقدامات بخشی از تلاشهای جدید آمریکا برای افزایش فشار به ایران است .

وزیر امور خارجه آمریکا گفت :واشنگتن نخستین بار است که بخش انرژی ایران را بطور مستقیم هدف قرار داده است . تیموتی گایتنر وزیر خزانه داری آمریکا نیز به همه شرکتها درمورد داد و ستد با بخش بانکداری ایران هشدار داد .

شورای روابط خارجی آمریکا ماه گذشته در گزارشی تازه با سمبولیک خواندن تحریمهای آمریکا علیه ایران این تحریم ها را در واقع بر ضد هم پیمانان آمریکا دانست و نوشت: این تحریمها موجب کاهش سطح همکاری کشورهایی مثل فرانسه، هند و ترکیه با آمریکا خواهد شد و خیلی ایران را تحت تاثیر قرار نخواهد داد چون ایرانیها راههای زیادی برای دور زدن تحریم می دانندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 142
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران