پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2963 تاریخ : 1390/08/30-00:00:00
,17,
اختلاس هشتصد میلیون تومانی در شورای اصناف تایید شد

اختلاس هشتصد میلیون تومانی در شورای اصناف تایید شد

رییس مرکز امور اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت اخبار منتشره در خصوص برداشت غیرقانونی هشتصد میلیون تومان توسط برخی کارکنان شورای اصناف کشور را تایید کرد.

به گزارش روز دوشنبه خبرگزاری بانک و صنعت،‌ حسن رادمرد که در نشست مطبوعاتی وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور یافته بود در پاسخ به پرسش خبرنگاران اظهار داشت: به محض اطلاع از موضوع برداشت غیرقانونی این مساله را با ارسال یک گروه حسابرسی پیگیری کردیم.

رادمرد افزود: این موضوع کنترل شد و با همکاری نیروی انتظامی پرونده انتظامی تشکیل شده و هم اکنون مراحل پیگیری آن در محکمه قضایی در حال بررسی است.

این مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره چگونگی این اختلاس توضیح داد: جعل امضا و چک ها عامل اصلی برداشت غیرقانونی شد.

وی ادامه داد: فرد متهم که مسوول مالی شورای اصناف بود یک زن است و هم اکنون با قرار وثیقه یک و نیم میلیارد تومان آزاد استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 137
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران