پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2958 تاریخ : 1390/08/30-00:00:00
,11,
آخرین وضعیت ساخت آزادراه تهران شمال

آخرین وضعیت ساخت آزادراه تهران شمال

تهران -خبرگزاری بانک وصنعت : وزیر راه و شهرسازی با اعلام آخرین وضعیت آزاد راه تهران شمال، گفت: بنیاد مستضعفان در حال کار بر روی قطعه های یک و چهار این آزادراه است.

 

 

علی نیکزاد در باره آخرین وضعیت ساخت آزادراه تهران شمال اظهارداشت: در حال حاضر قطعه 1 و 4 این آزادراه در حال ساخت است و بنیاد مستضعفان مسئولیت این بخش را برعهده دارد. وی در رابطه با بخش های دیگر این آزادراه گفت: برای ساخت قطعه های 2 و 3 هم به دنبال رایزنی با بخش خصوصی هستیم تا در صورت توافق کلنگ زنی آن آغاز شود.

وزیر راه و شهرسازی درباره حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در این پروژه بیان کرد: هیچ قراردادی با این قرارگاه و یا قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیاء برای ساخت آزادراه تهران شمال وجود ندارد.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است: آزاد راه تهران شمال نسبت به طراحی قبلی افزایش ظرفیت خواهد یافت و پیش‌بینی سرعت خودروهای جدید در اصلاح طراحی این آزادراه صورت گرفته است. پیل پایه افزوده است: از آنجایی که منطقه صعب‌العبور این پروژه هنوز دست نخورده باقی مانده است، بنابراین می‌توان تغییراتی را در طراحی پروژه اعمال کرد تا مطابق با نیاز مسافران و سرعت خودروها به اجرا برسد.

گفتنی است آزادراه تهران شمال از غرب تهران یعنی تقاطع بزرگراه همت شروع و با عبور از ناحیه کن، سولقان، دوآب (شهرستانک)، گچسر و مرزن آباد به کمربندی چالوس تنکابن متصل می‌شود. طول این آزاد راه در مجموع 121 کیلومتر و دارای دو خط عبور در هر باند و پیش‌بینی سه خط در فرازهای تند است.

     


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران