پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2947 تاریخ : 1390/08/29-00:00:00
,15,
روزنامه اعتماد توقیف شد

روزنامه اعتماد توقیف شد

این روزنامه دو روز قبل مصاحبه ای با علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری انجام داده بود.این روزنامه به تازگی از توقیف در آمده بود.!

روزنامه اعتماد به مدیر مسوولی الیاس حضرتی توقیف موقت شد .

به گزارش روز یکشنبه خبرگزاری بانک و صنعت،‌ الیاس حضرتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : دادستان تهران با ارسال نامه ای به وزارت ارشاد این روزنامه را به اتهام نشر اکاذیب و توهین به مقامات دولتی به مدت دو ماه توقیف کرد . مدیر مسوول روزنامه اعتماد افزود: روزنامه اعتماد همیشه در چاپ مطالب خود احتیاط کامل داشته و حساسیت ها را رعایت کرده اما نمی دانم که چرا این مساله اتفاق افتاد .

وی افزود: این کار عجیبی بوده است چرا که اگر مدیر مسوول جرمی مرتکب شده او را توبیخ کنند اما یکصد نفر را بیکار نکنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران