پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2940 تاریخ : 1390/08/29-00:00:00
,11,
ساخت 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور

ساخت 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور

تهران خبر گزاری بانک وصنعت : معاون وزیر راه و شهرسازی از ساخت 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور خبر داد و گفت: امسال این تخت‌های بیمارستانی تحویل داده می‌شوند.

      

 

محمد جعفر علیزاده به وضعیت ساخت 54 بیمارستان در سطح کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در تمام استان‌های کشور بیش از 22 هزار تخت بیمارستانی در دست اجراست. وی ادامه داد: برای این تعداد تخت بیمارستانی حدود 300 میلیارد تومان هزینه شده و امسال تحویل داده می‌شوند.

* اجرای 212 پروژه بزرگ در کشور

زمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی با اشاره به اینکه پروژه‌های زیادی در کشور در حال انجام است، اذعان داشت: ساختمان‌های ورزشی مانند استادیوم 50 هزار نفری اهواز از جمله پروژه‌های مهم است که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد. وی از اجرای 212 پروژه بزرگ با مجموع 2 میلیون و 600 هزار متر مربع در کشور خبر داد و گفت: تعمیر زندان‌ها و اماکن فرهنگی و ورزشی کشور از جمله این پروژه‌هاست.
علیزاده، احداث فرهنگستان علوم و علوم پزشکی تهران را از پروژه‌های مهم دانست و تصریح کرد: برای این فرهنگستان با مساحت 25 هزار متر زیربنا و 99 درصد پیشرفت فیزیکی 20 میلیارد تومان هزینه شده است.

* اجرای طرح توسعه حرم حضرت معصومه (س)

وی طرح توسعه حرم حضرت معصومه (س) را از دیگر پروژه‌های مهم ذکر کرد و ابراز داشت: برای طرح توسعه حرم مطهر 50 هزار متر مربع از بافت‌های فرسوده و نامناسب شهرداری قم خریداری می‌شود. معاون وزیر راه، طرح توسعه را ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س) عنوان کرد و افزود: در این طرح شبستان بزرگ حرم مطهر با 10 هزار متر مربع که بزرگ‌ترین شبستان کشور است، ایجاد می‌شود.
وی به ساخت حوزه علمیه در طرح توسعه حرم مطهر اشاره کرد و یادآور شد: در سفر مقام معظم رهبری به قم نسبت به ساخت این حوزه تاکید شده بود و به همین منظور احداث حوزه علمیه در دستور کار وزارتخانه قرار گرفت. معاون وزیر راه، ساخت موزه و توسعه صحن را از دیگر موارد مهم در طرح توسعه حرم حضرت معصومه (س) برشمرد.

 

     

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 275
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران