پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2936 تاریخ : 1390/08/28-00:00:00
,15,
اعتراض به قرعه کشی در نمایشگاه تله کام 2011

اعتراض به قرعه کشی در نمایشگاه تله کام 2011

تله‌کام دوازدهم در حالی به کار خود پایان داد که مشترکان یک اپراتور در اعتراض به نحوه برگزاری قرعه‌کشی و اهدای جوایز در پایان مراسم به تشویق اپراتور رقیب پرداختند.

  مسابقه و قرعه کشی همیشه یکی از سرگرمی‌ها و جذابیت‌های نمایشگاه تله‌کام بوده و هست.
در تله‌کام 2011 نیز، هر یک از سالن‌های اختصاصی اپراتورهای تلفن همراه، به بهانه‌های مختلف، مسابقاتی را بین بازدیدکنندگان برگزار می‌کردند که انجام این قرعه کشی، جمعیت زیادی را جذب می‌کرد و در زمان قرعه‌کشی شلوغی بسیار زیادی سالن را فرا می گرفت.
البته اغلب مسابقات هر یکی از اپراتورها، مخصوص به دارندگان سیم کارت همان اپراتور بود.
بر اساس اعلام اپراتور دوم در روز نخست، قرار بود هر روز راس ساعت 4 از بین مشترکان حاضر در سالن خود، قرعه کشی و به قید قرعه 7 تبلت هدیه شود.
البته در روز نخست، مسئولان این اپراتور متوجه شدند که با توجه به پایان کار نمایشگاه در ساعت 4، این ساعت برای انجام قرعه کشی دیر است و قرعه کشی در ساعات 3.5 انجام شد.
به این ترتیب قرار شد که در روزهای بعدی قرعه کشی ساعت 3 برگزار شود و در روز دوم و سوم قرعه کشی راس ساعت 3  آغاز می شد.
در روز چهارم نیز این اپراتور از ابتدا اعلام کرد که قرعه کشی در ساعت 2.5 انجام می‌شود که چنین نیز شد.
اما شاید این اقدام اپراتور دوم، برخی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه را بد عادت کرده بود.
علاوه بر مسابقاتی که در طول 4 روز برگزاری نمایشگاه در سالن همراه اول توسط شرکت‌های همکار این اپراتور و شرکت همکار مخابرات ایران برگزار می‌شد؛ در روز آخر نمایشگاه یکی از شرکت‌های همکار همراه اول در سالن این اپراتور تصمیم به انجام قرعه کشی گرفت.
در این قرعه کشی مشترکان با ارسال عبارت MCI به شماره 2022، در خدمات ارزش افزوده همراه اول ثبت نام و در قرعه کشی 5 دستگاه تبلت آی‌پد شرکت می‌کردند.
طبق اعلام شرکت برگزار کننده قرعه کشی، قرعه کشی در ساعت 3 و از تنها و تنها از بین حضار در سالن انجام می‌شد.
در ساعت 3، آرام آرام سالن همراه اول شلوغ شد؛ مشترکان همراه اولی یکی یکی خود را از سالن‌های دیگر نمایشگاه به سالن همراه اول رسانند تا با عدم حضور، شانس بردن تبلت آی پد را از دست ندهند.
آرام آرام ساعت از 3 گذشت؛ اذحام و شلوغی جمعیت بر گرمای زیاد سالن می‌افزود و حال دیگر جمعیت زیادی غرفه همراه اول را برای آخرین ساعت تله‌کام 2011 انتخاب کرده بودند.
ساعت 3.5 قرعه کشی آغاز شد.
صدا و همهمه جمعیت آنقدر زیاد بود که صدای تیز مجری برنامه به سختی شروع می‌شد.
به غیر از ردیف‌های جلویی، ردیف‌های عقب تقریبا چیزی از برنامه نمی‌دیدند که این تنها به دلیل ازدحام جمعیت در مقابل غرفه بود.
البته شماره انتخاب شده روی یک LCD نمایش داده می‌شد که با این حال نیز ارتفاع LCD برای دیدن حضار کافی نبود.
مجری با هیجان خاصی برنامه را اجرا می‌کرد تا بر جذابیت‌های قرعه‌کشی بیفزاید.
این کار مجری باعث شد که از ساعت 3.5 تا چند دقیقه به 4 و پایان کار نمایشگاه تنها 2 شماره خوانده و اعلام شود.
ساعت که 4  شد مجری اعلام کرد که به دلیل اتمام ساعت کار نمایشگاه و تذکر مسئولان حراست، باقی قرعه کشی انجام نمی شود.
مجری گفت: بعد از نمایشگاه، شرکت قرعه کشی باقی تبلت‌ها را انجام می‌دهد و با برندگان تماس می‌‌گیرد.
جمعیت زیادی که ابتدا متوجه این صحبت مجری نشده بودند، همچنان از دور، انجام باقی قرعه کشی را انتظار می‌کشیدند که با اعلام دوباره مجری، حضار متوجه پایان برنامه شدند.
اما انگار باز هم حاضرین این حرف را جدی نگرفته بودند و همچنان منظر بودند.
بالاخره که مردم جدی بودن قضیه را متوجه شدند؛ تشویق ایرانسل ایرانسل سالن همراه اول را پر کرد.
مردم منتظر در سالن همراه اول، به نشانه اعتراض یک صدا ایرانسل را تشویق می‌کردند.
لحضاتی بعد، جمعیت ناراضی، به سمت حلقه بزرگ بادبادک‌های سفید و آبی غرفه تله‌پرومو دست دراز کردند؛ حلقه را پاره کردند و بادبادک‌ها را با خود بردند.
همچنان که جمعیت بادبادک به دست از غرفه همراه اول بیرون می‌رفت؛ برخی از مشترکان ناراضی همراه اول نیز، اعتراض خود را به گوش مسئولان غرفه تله پرومو  می‌رسانند.
یکی از غرفه دارها به مشترکان ناراضی و عصبانی این طور توضیح می‌داد که: ارتباط سیستم با مرکز دیر برقرار شد و به این خاطر قرعه کشی در ساعت مقرر انجام نشد.
وی که سعی داشت یکی از معترضان را از صحت قرعه‌کشی غیر حضوری، متقاعد کند؛ گفت: بعدا با برندگان تماس گرفته می‌شود و حراست از شلوغی خوشش نمی‌آید و دیگر اجازه ادامه برنامه را نمی‌دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران