پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 293 تاریخ : 1390/03/21-00:00:00
,6,
تندر90، سوزوکی و 206 در شرف گرانی

تندر90، سوزوکی و 206 در شرف گرانی

افزایش نرخ ارز و گران شدن دلار و یورو خودروسازان را هم بی نصیب نگذاشت به طوری آخرین اخبار حکایت از گران شدن برخی برندهای داخلی دارد.

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی خبری بانک و صنعت ، باتوجه به این که هنوز برخی از قطعات خودروهای داخلی در حجم های متفاوت از خارج از کشور وارد می‌شود، افزایش نرخ ارز خودروسازان را متاثر کرده به گونه ای که از ایران خودرو خبر می‌رسد این شرکت در خصوص سه خودرو خود تصمیمات جدیدی را در نظر دارد.
این خودروها شامل تندر90، سوزوکی و 206 خواهند بود که بنا بر نوع خودرو بخشی از قطعات آن به صورت سی کی دی و اس کی دی وارد می‌شود.
البته هنوز دلیل قطعی برای قطع فروش این خودروها اعلام نشده است، اما بسیاری از فعالان بازار ایران خودرو تعیین تکلیف افزایش نرخ ارز و قیمت خودروهای یاد شده را دلیل اصلی این موضوع می‌دانند.
هنوز ایران خودرو در خصوص این موضوع اظهار نظری نکرده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران