پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2912 تاریخ : 1390/08/26-00:00:00
,8,
کودکان بهزیستی بیمه آتیه می شوند

کودکان بهزیستی بیمه آتیه می شوند

معاون اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: همه کودکان و نوجوانان ( تا 18 سالگی) زیر پوشش این سازمان در آینده نزدیک از بیمه آتیه بهره مند می شوند.

 

به گزارش روز پنج شنبه بانک و صنعت ،علی محمد زنگانه افزود: هم اکنون پنج هزار و 503 کودک زیر پوشش این سازمان از تسهیلات طرح بیمه آتیه بهره مند هستند .
وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد سرمایه ای مناسب و مطمئن برای آتیه فرزندان عنوان کرد و افزود: این سرمایه گذاری پشتوانه محکمی برای فرزندان بهزیستی پس از ترخیص آنان خواهد بود.
زنگانه تصریح کرد بیمه آتیه یکی از انواع بیمه هایی است که توسط شرکت بیمه ارایه می شود که هدف آن تامین آتیه کودکان و نوجوانان و ایجاد سرمایه ای مطمئن برای تهیه جهیزیه، هزینه تحصیلات عالی، ازدواج و خرید مسکن است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 20 هزار و 754 کودک بد سرپرست و بی سرپرست زیر پوشش خدمات و فعالیت های این سازمان قرار دارند.
زنگانه با بیان اینکه براساس برنامه پنجم توسعه کشور، آموزش تحصیلات تکمیلی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور رایگان است، افزود: در زمان حاضر یکهزار و 400 نفر از افراد زیر پوشش بهزیستی در دانشگاه به صورت رایگان ادامه تحصیل می دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران