پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2906 تاریخ : 1390/08/25-00:00:00
,15,
کاربران فیس بوک مواظب حمله ی ویروس ها باشند

در دنیای اینترنت

کاربران فیس بوک مواظب حمله ی ویروس ها باشند

به تازگی ویروس خطرناکی به کاربران سایت فیس بوک حمله کرده که برای آنها تصاویر خشن و فیلم های مستهجن و غیراخلاقی نمایش می دهد.

  به گزارش خبرگزاری بانک و صنعت: ویروس یاد شده که سرعت عمل بالایی دارد حجم بالایی از تصاویر خشن و فیلم های هرزه نگارانه را در معرض دید کاربران فیس بوک در گروه های سنی مختلف قرار داده است.
این ویروس خود را در قالب لینک یک گزارش خبری پنهان می کند و کاربران مشتاق در صورت کلیک کردن بر روی آن خود را در معرض آلودگی قرار می دهند.
به دنبال انتشار گزارش های کاربران در این زمینه یکی از سخنگویان فیس بوک در این مورد گفته ما از گزارش های منتشر شده در این زمینه آگاه هستیم و در حال تحقیق بر روی ان هستیم. این مساله باعث عصبانیت بسیاری از کاربران فیس بوک شده، به گونه ای که یکی از کاربران این سایت در وبلاگ خود نوشته است: من به تازگی یک سایت پورن تازه پیدا کرده ام که اسمش فیس بوک است.
تعدادی از کاربران هم می گویند تا زمان رفع این مشکل حساب کاربری خود را در فیس بوک غیرفعال نگه خواهند داشت. بر اساس بررسی های موسسه امنیتی سوفوس این حملات از 24 ساعت قبل آغاز شده است.
کارشناسان این شرکت از بی توجهی فیس بوک به ضعف های امنیتش و عدم تلاش برای رفع آن به شدت انتقاد کرده اند.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران