پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2891 تاریخ : 1390/08/25-00:00:00
,7,
پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت طلا

25 آبان ماه

پیش بینی و تحلیل تکنیکال قیمت طلا

امروز همچنان آسیاییها امیدوار به ۱۷۵۰ و پایین تر هستند و هندی ها خریدشان را بسیار کم کرده اند، آنها نیز قیمت را بالا می دانند ولی تکنیکالیست رویترز اعتقاد به قیمت ۱۸۲۹ دلار دارد برای امروز.

تهران- خبرگزاری بانک وصنعت : دیروز نوسان طلا زیاد بود. هر اونس طلا تا ۱۷۶۰ دلار پایین آمد و سپس تا ۱۷۸۴ دلار نیز بالا رفت ولی امروز صبح فعلا در حال حاضر حول و حوش قیمت ۱۷۶۵ دلار در حال معامله است.

 آمار خرید و فروش سهام صندوق طلای اسپایدر توسط ۳ سرمایه گذار معروف در ۳ ماهه سوم سال ۲۰۱۱: جان پالسون ۵/۳۱ میلیون سهم خود را به ۳/۲۰ میلیون سهم رساند ولی گفته که از طلا نا امید نیست و همچنان به آینده طلا اعتقاد دارد. جرج ساروس ۴۸۳۵۰ سهم خود را به ۴۲۸۰۰ سهم رساند و پل تورجی ۴۵۰۰۰ سهم خود را به ۱۸۴۶۰۱ سهم رساند.

سناریوی تحلیل تکنیکال طلا: طلا فعلا بین ۱۷۵۰ و ۱۸۰۰ دلار گیر کرده، یکبار به زیر ۱۷۵۰ دلار در چند روز گذشته که رفت، خریدارها به شدت هجوم آوردند و یکبار که به بالای ۱۸۰۰ دلار رسید فروشنده ها هجوم آوردند. اکثر نشانگرهای چارت طلا در تایم فریمهای یکساعته و چهارساعته روی فروش تاکید دارند و در تایم فریم روزانه چارت قدرت افزایشی نشان نمی دهد و ممکن است امروز بیشتر تمایل به کاهش تا ۱۷۵۰ دلار وجود داشته باشد و در آنجا خریداران ممکن است دوباره هجوم آورده و قیمت را به سمت بالا سوق دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران