پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 276 تاریخ : 1390/03/21-00:00:00
,8,
نخستین بیمه تعاونی سهامی عام مجوز می گیرد

در هفته جاری:

نخستین بیمه تعاونی سهامی عام مجوز می گیرد

شورای عالی بیمه اعلام کرد که در هفته جاری ایجاد اولین بیمه تعاونی سهامی عام کشور را به تصویب نهایی خواهد رساند.

 

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، محمد عباسی وزیر تعاون ،از اختصاص منابع یکی دیگر از بانکهای کشور به بخش تعاون برای تامین اعتبارات لازم در ایجاد فرصتهای شغلی خبر داد و گفت: تاکنون فقط از منابع بانک توسعه تعاون به صورت اختصاصی در مورد تعاونی ها هزینه شده است.

وزیر تعاون اظهار داشت: این موضوع در جلسه جدید شورای عالی اشتغال به بحث و بررسی گذاشته می شود و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

عباسی با تاکید بر اینکه معاون اول رئیس جمهور در این ارتباط بحثهایی را مطرح کرده است، تصریح کرد: این اقدام در راستای حمایت از افزایش قدرت اشتغال زایی تعاونی ها صورت می گیرد.

وی در ارتباط با طولانی شدن تاسیس اولین بیمه تعاونی سهامی عام کشور نیز اظهار داشت: به دلیل اینکه شورای عالی بیمه باید مجوزهای نهایی آن را ارائه کند دیگر کار از دست ما خارج است.

وزیر تعاون با اشاره به اینکه لازم است تا به این کار سرعت داده شود، ادامه داد: به ما وعده داده شده است که در هفته جاری تاسیس این بیمه به تصویب نهایی برسد.

عباسی خاطر نشان کرد: به محض تصویب نهایی موضوع تاسیس اولین بیمه تعاونی کشور، آن را اعلام عمومی خواهیم کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران