پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 273 تاریخ : 1390/03/20-00:00:00
,9,
شرکت اصفهان فرخنده، تولید کننده صادراتی بیسکویت در ایران

شرکت اصفهان فرخنده، تولید کننده صادراتی بیسکویت در ایران

شرکت بیسکوییت اصفهان فرخنده از معدود شرکت های تولید با کفییت بالا در عرصه مواد غذایی است که محصولات این شرکت هم اکنون به دیگر کشورها صادر می شود.

 به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت، شرکت بیسکوییت اصفهان فرخنده موفق به اخذ استانداردهای جهانی ISO 9001 و22000 ,HACCP شده است و این استاندارد های جهانی گواه دیگری بر کیفیت محصولات این شرکت است.

مدیریت با تجربه و علمی این واحد تولیدی به علت پشتکار ، دقت ، بهره مند درست از نیرو و امکانات و نیز در راستای کیفی سازی محصولات تولیدی خود، در روز ملی صادرات از شرکت بیسکویت فرخنده به عنوان واحد صادرکننده برجسته استان اصفهان در سال 1388 مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت بیسکوییت اصفهان فرخنده در تولید محصولات خود به مواد اولیه که آثار مفید و موثری بر سلامت انسان دارد، توجه ویژه ای دارد و از تازه ترین و بهترین مواد استفاده می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران