پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2723 تاریخ : 1390/08/11-00:00:00
,7,
پیش بینی جالب کارشناسان سایت بلومبرگ در مورد آینده طلا

باز هم گرانی طلا،!

پیش بینی جالب کارشناسان سایت بلومبرگ در مورد آینده طلا

تهران- خبر گزاری بانک وصنعت : به نظر بسیاری از کارشناسان سایت بلومبرگ طلا بعد از سقوطی که در روز گذشته با آن مواجه شد، احتمالا با افزایش قیمت همراه می شود.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری بانک و صنعت، این کارشناسان دلیل مواجه شدن طلا با افزایش را ادامه بحران اقتصادی اروپا و همچنین توقف در رشد اقتصادی دنیا می دانند. در این نظر سنجی که 10 نفر از تحلیل گران بلومبرگ حضور داشته اند 8 نفر به افزایش بهای طلا و 2 نفر به کاهش این بها رای داده اند. به نظر این 8 نفر طلا احتمالا با 13 درصد افزایش تا نیمه اول سال آینده به 1950 دلار در هر اونس خواهد رسید.

به اعتقاد رنالد استافلر دومین تحلیل گر ارشد بلومبرگ بازارهای جهانی برای امور سرمایه گذاری بسیار نا امن شده اند و دیگر نمی توان به آنها اعتماد کرد. در حال حاضر شرایط و بازار طلا بسیار عالی و امن است.

لازم به ذکر است که طلا در طی امسال با 21 درصد افزایش همراه شده است و بعد از کاهش 20 درصدی که بعد از رکورد 1923 دلار همراه شد با 6/3 درصد افزایش خود را به مرز 1700 دلار در هر اونس رساند. امروز طلا در بازارهای جهانی با 1724 دلار در هر اونس مبادله شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 133
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران