پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2677 تاریخ : 1390/08/08-00:00:00
,7,
کارشناسان طرفدار افزایش قیمت بیشتر شدند

پیش بینی قیمت طلا:

کارشناسان طرفدار افزایش قیمت بیشتر شدند

تهران -خبر گزاری بانک وصنعت :از بین 26 تحلیل سایت کیتکو که در آخرین نظرسنجی در مورد قیمت طلا شرکت کرده اند، 19 نفر افزایش قیمت طلا را پیش بینی کرده اند.

 

به گزارش کیتکو این 19 نفر علت را با بیان 2 فاکتور بهبودی موقتی بحران بدهی در اروپا و کاهش ارزش دلار عنوان کرده اند. با توجه به موارد یاد شده طلا تا به این لحظه 50 درصد از کاهش ارزش خود را به نسبت به رکوردی که در ماه سپتامبر داشته است احیا کرده است.

در این میان 5 نفر از این کارشناسان سیر نزولی را برای طلا پیش بینی کرده اند. آنها دلیل این فرآیند را افزایش دوباره ی واحد پولی دلار می دانند و بر این عقیده اند که افزایشی که طلا در هفته ی گذشته با آن رو به رو شده است خیلی به دور از انتظار بوده است و این بها دوباره با کاهش همراه خواهد شد.

از طرفی دیگر دو نفر هم در این میان به تغییر نکردن این قیمت رأی داده اند و معتقدند که جلساتی که در اروپا برگزار می شود می تواند تاثیر گذارباشد که گرچه در خبر کیتکو اشاره نشده ولی این جلسه اخیرا برگزار شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران