پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2629 تاریخ : 1390/08/03-00:00:00
,1,
امکان انتقال وجه کارت به کارت در سایت بانک پاسارگاد

امکان انتقال وجه کارت به کارت در سایت بانک پاسارگاد

با توجه به محدودیت انتقال وجه به کارت دیگران در سایت های بانک ها، بانک پاسارگاد(در سایت خود) انتقال وجه کارت به کارت در سامانه بانکداری مجازی را امکان پذیر کرد.

 به گزارش  بانک و صنعت ،خسرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیرروابط عمومی بانک ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به محدودیت اعمال شده از طرف بانک مرکزی در خصوص حذف امکان انتقال وجه کارت به کارت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، مشتریان گرامی می توانند از طریق مراجعه به سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، نسبت به انتقال وجه کارت به کارت اقدام کنند.
وی در خصوص سیستم بانکداری مجازی بانک پاسارگاد ادامه داد: بانک پاسارگاد اولین بانکی است که موفق به راه اندازی سیستم بانکداری مجازی در کشور شده است. مشتریان گرامی می‌توانند برای هر نوع درخواست بانکی که دارند با مراجعه به بانکداری مجازی بانک‌پاسارگاد، فرم‌‌های مربوطه را تکمیل و از این طریق در وقت و زمان خود صرفه‌جویی کنند .
وی تصریح کرد: بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، طیف وسیعی از خدمات بانکی اعم از خدمات سپرده، کارت، تسهیلات، چک، ارزی و ... را تنها با داشتن یک ارتباط اینترنتی ، در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان قرار می دهد.
رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از این سیستم نقش بسیار مهمی در صرفه‌جویی در وقت، انرژی و نیز آسودگی خاطر هم میهنان گرامی داشته‌ و خوشبختانه مورد استقبال هم وطنان نیز قرار گرفته‌است.
گفتنی است هم میهنان گرامی می توانند برای اطلاع از نحوه بهره مندی از این سیستم و نیر کسب اطلاعات بیشتر، به سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bankpasargad.com مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی بانک به شماره 82898289  تماس حاصل کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران