پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2619 تاریخ : 1390/08/03-00:00:00
,8,
بیمه گری یک فعالیت پر ریسک است

رئیس پِژوهشکده بیمه :

بیمه گری یک فعالیت پر ریسک است

رئیس پژوهشکده بیمه ،بیمه گران باید در زمینه جذب مشتری در حوزه بیمه های عمر و زندگی رفتار بیمه ای بهتر از گذشته عمل کنند وموجب اطمینان خاطر مشتری در بلند مدت شوند.

به گزارش روز سه شنبه بانک و صنعت ،غدیر مهدوی کلیشمی، در چهارمین همایش کسب و کار بیمه با اعلام مطلب بالا اضافه کرد:بکارگیری علم اکچویری در نظام کسب و کار موجب ارتقاء صنعت بیمه می شود .
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همانطور که اطلاع دارید فعالیت بیمه گری یک فعالیت پر ریسک است، درست است که صنعت بیمه ریسک را می پوشاند ولی خودش هم به شدت ریسک پذیر است و شرکت های بیمه باید با استفاده از علم اکچویری به صورت فنی وحساب شده بیمه نامه های خود را نرخ گذاری کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید.
مهدوی در ادامه با طرح این موضوع که بازاریابی قوی و امن می تواند موجب پیشرفت بیمه گران باشد یاد آور شد:صنعت بیمه به شدت تحت تاثیر قانون اعداد بزرگ است و هرچه تعداد فروش بیمه نامه ها بالا برود با ریسک کمتری مواجه خواهیم بود. به طور مثال با توجه به لایحه بیمه اجباری منازل که هم اکنون در مجلس در حال بررسی است، با افزایش تعداد واحد های تحت پوشش بیمه ریسک شرکت های بیمه گر در قبال خطرات احتمالی کاهش می یابد و این شرکت ها می توانند نرخ های بهتری را ارایه نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران