پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2611 تاریخ : 1390/08/03-00:00:00
,20,
طرح سؤال از رئیس‌جمهور کاملاً منتفی شد

طرح سؤال از رئیس‌جمهور کاملاً منتفی شد

عضو هیئت رئیسه مجلس از منتفی شدن طرح سؤال از رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: هیئت رئیسه به نایب رئیس دوم مجلس مأموریت داد تا جلسه‌ای را با امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر نیرو برا

 به گزارش روز سه شنبه بانک و صنعت، محمد دهقانی نماینده مردم طرقبه و چناران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی منتفی شدن طرح سؤال از رئیس‌جمهور به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد امضاهای این طرح خبر داد.

وی افزود: بررسی‌هایی نسبت به امضاهای طرح سؤال از رئیس‌جمهور صورت گرفته و مشخص شده که تعداد امضا‌های این طرح به حد نصاب نمی‌رسد، بنابراین این طرح کاملاً منتفی شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس بر همین اساس یادآور شد: ممکن است با منتفی شدن طرح سؤال از رئیس‌جمهور، نمایندگان بیشتری به هیئت رئیسه مراجعه کرده و امضاهایشان را پس بگیرند.

دهقانی در ادامه با اشاره به مطرح بودن استیضاح وزرای نیرو و اقتصاد در مجلس، تصریح کرد: طرج استیضاح وزیر اقتصاد در جلسه علنی روز گذشته مجلس اعلام وصول شد اما طرح استیضاح وزیر نیرو فعلاً اعلام وصول نشده است.

به گفته وی، در طول دوره‌های گذشته وقتی استیضاح وزیری مطرح می‌شد، استیضاح وزیر دیگری مطرح نمی‌شد، چرا که ممکن است تلقی چالش مهمی بین مجلس و دولت به وجود آید و این به مصلحت کشور نیست.

این نماینده مجلس در ادامه متذکر شد: به نطرم تا زمانی که تکلیف استیضاح وزیر اقتصاد معلوم نشده باشد، موضوع استیضاح وزیر نیرو در دستور کار مجلس قرار نمی‌گیرد.

این عضو هیئت رئیسه پارلمان بر همین اساس گفت: هیئت رئیسه مجلس در جلسه روز گذشته خود "سید شهاب‌الدین صدر" نایب رئیس دوم مجلس را مأمور برگزاری جلسه‌ای با حضور امضاکنندگان طرح استیضاح مجید نامجو وزیر نیرو کرد تا در صورت امکان مشکلات به نحوی حل شود و اقدام مؤثری بین نمایندگان و وزیر نیرو صورت پذیرد و حتی‌المقدور مشکلات موجود برطرف شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 153
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران