پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2588 تاریخ : 1390/08/01-00:00:00
,1,
مجوز پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری بانک ایران زمین صادر شد

مجوز پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری بانک ایران زمین صادر شد

سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین با درآمد ثابت و با پیش بینی سود 16 درصد را صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت، صندوق سرمایه گذاری بانک ایران زمین در اندازه بزرگ بوده و مجوز پذیرش آن از سوی سازمان بورس صادر شده است.
علی علیزاده، کارشناس مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس در مورد ارکان این صندوق گفت: مدیر این صندوق، شرکت کارگزاری آگاه و مؤسس،‌ ضــامن نقدشوندگی و مدیر‌ثبت ‌صندوق آن، بانک ایران زمین است. متولی آن شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر و حسابرس این صندوق مؤسسه حسابرسی رهیافت و همکاران است.
مجوز فعالیت صندوق مذکور پس از موفقیت در پذیره نویسی اولیه و پس از ثبت صندوق نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و ثبت نزد سازمان، صادر می‌شود.
این صندوق از نوع صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت و در اندازه بزرگ بوده و ارزش اسمی هر واحد آن یک میلیون ریال است .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران