پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2571 تاریخ : 1390/07/30-00:00:00
,17,
60 لیتر سهمیه بنزین آبان امشب در کارت‌های سوخت

60 لیتر سهمیه بنزین آبان امشب در کارت‌های سوخت

60 لیتر سهمیه بنزین آبان ماه ساعت 24 امشب (شنبه، 30 مهر) مطابق ماه‌های گذشته به کارت‌های سوخت انواع وسایل نقلیه شخصی و عمومی واریز می‌شود.

به گزارش روز شنبه بانک و صنعت، سهمیه و قیمت بنزین آبان ماه برای خودروهای شخصی، مشابه سهمیه و قیمت مهر ماه است و دیگر وسایل نقلیه عمومی نیز سهمیه ای مشابه سهمیه مهرماه دریافت خواهند کرد و بنابراین هیچ گونه تغییری در میزان، قیمت و سهمیه سوخت در آبان ماه وجود نخواهد داشت.

در آبان ماه همچنین مطابق با ماه های گذشته 500 لیتر سهمیه بنزین با نرخ آزاد 700 تومانی در کارت های سوخت خودروها واریز می شود که در صورت اتمام سهمیه 400 تومانی قابل استفاده خواهد بود.

 ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت و سهمیه بنزین خودروها ندارد و سهمیه بنزین خودروها در ماه های آینده نیز همچون گذشته در کارت های سوخت خودروها شارژ خواهد شد.

در حال حاضر کمتر از 200 میلیون لیتر بنزین 100 تومانی ذخیره شده در کارت ها وجود دارد که با اتمام این سهمیه، دارندگان این کارت ها می توانند از مجموع سهمیه بنزین 400 تومانی خود که از دوره های پیش در کارت آنها ذخیره شده است استفاده کنند.

 

سهمیه بنزین 400 تومانی به ازای هر ماه 60 لیتر برای خودروهای سواری شخصی از دی ماه گذشته تاکنون و در 11 دوره در کارت های سوخت شارژ شده است.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران