پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2570 تاریخ : 1390/07/29-00:00:00
,7,
بهای طلا کمی کاهش یافت

بهای طلا کمی کاهش یافت

تهران -خبر گزاری بانک وصنعت :قیمت طلا امروز با کاهش 2 درصدی همراه شده است و این کاهش به علت ادامه ی تردید ها نسبت به نتیجه ی طرح رهبران اروپایی اتفاق افتاده است.

به گزارش بانک و صنعت، به نقل ازسایت اکونومیک تایمز در حال حاضر شرایط مناسبی در میان بازارهای جهانی دیده نشده است و تردید در بین سرمایه گذاران بیشتر شده است.نیکولاس سارکوزی هم در آخرین صحبت های خود عنوان کرده است که در صدد رساندن کمک های جدیدی به صندوق پولی اروپا است اما تمامی این صحبت ها عملی نشده است و ثبات را از بازارهای جهانی گرفته است. لازم به ذکر است که این تأثیرات بر تمامی کالا های جهانی دیگر هم تأثیر منفی خود را گذاشته است.
به نقل از پژواک نیوز، طلا هم در تحویل فوری با 2 درصد کاهش به 1615 دلار و 39 سنت در هر اونس رسیده است که بعد از دو هفته ای که طلا با افزایش همراه بوده است این بها پایین ترین حد بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 138
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران