پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2560 تاریخ : 1390/07/28-00:00:00
,20,
مسئولین تا سر حد ممکن، کیفیت کار و خدمت افتخار آمیز خود را افزایش دهند

رهبر معظم انقلاب:

مسئولین تا سر حد ممکن، کیفیت کار و خدمت افتخار آمیز خود را افزایش دهند

ایشان تأکید کردند: کیفیت کار مسئولان ملی و محلی در سراسر کشور می‌تواند موجب افزایش یا خدای نکرده کاهش آبروی نظام شود بنابراین مسئولین تا سر حد ممکن، کیفیت کار و خدمت افتخار آمیز خود را افزایش دهند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مسئولان، مدیران و کارکنان دستگاههای مختلف استان، خدمت صادقانه و خالصانه در نظام اسلامی را، توفیقی الهی و باعث "جلب رضایت پروردگار؛ کمک به م

 به گزار ش روز پنج شنبه بانک و صنعت، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای، آمادگی همیشگی ملت را برای حضور در عرصه های مورد نیاز انقلاب و کشور، شگفت آور خواندند و افزودند: زبان، برای تشکر از مردم واقعاً قاصر است و آنان با وجود مشکلات و کاستی های موجود، همواره در دفاع از اسلام و انقلاب ، از همه مسئولان جلوتر هستند.

ایشان، مجاهدتهای مستمر مردم استان کرمانشاه، وفاداری آنان به اسلام و انقلاب و ابراز لطف و محبت عمیق آنان را، باعث سنگین تر شدن تعهد مسئولان کشور و استان دانستند و خطاب به مسئولان ملی و محلی افزودند: در هر جا هستید نقش خود را در خدمت به این مردم عزیز، شریف، نجیب و صبور، به بهترین وجه انجام دهید.

رهبر انقلاب اسلامی، ظرفیت های استان کرمانشاه را برای پیشرفت و توسعه خوب دانستند و افزودند: دولت نیز مصوبات مهمی برای عمران و آبادانی استان و دستیابی مردم به سطح ممتاز زندگی و رفاه داشته است که باید با همت دستجمعی و کار گسترده همه مسئولان کشوری و محلی ،بدرستی اجرا شود.

حضرت آیت الله خامنه ای از قول مساعد هیأت وزیران برای پیگیری جدی و اجرای کامل مصوبات تشکر کردند و افزودند: مسئولان محلی نیز با انجام دادن تکالیف خود و جذب درست و عقلانی بودجه های تخصیص یافته، اجرای مصوبات را ،بطور مستمر،پیگیری کنند تا حرکت عمومی و برنامه ریزی شده برای حل مشکلات استان بویژه مشکل اشتغال، همواره از شتاب لازم برخوردار باشد.

رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی و تشکر از "صفا و محبت شیرین و بی دریغ"مردم استان و زحمات مسئولان محلی، از افراط مراکز مسئول در نصب عکس ها و تابلوهای تبلیغاتی در استان گله و خاطر نشان کردند: این گونه "تبلیغات هزینه بر و پُر رنگ و لعاب"، متناسب با شأن طلبگی ما و درخور نظام اسلامی نیست و از لحاظ علمی نیز اثر بخشی مناسبی نخواهد داشت.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان استمرار توطئه های دشمنان ملت را نشان دهنده حرکت رو به جلو جمهوری اسلامی برشمردند و خاطر نشان کردند: لشگر کشی مداوم تبلیغاتی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی جبهه استکبار، دلیل روشنی بر حرکت پُر سرعت ملت ایران در مسیر تحقق اهداف و آرمانهاست چرا که اگر حرکت ملت دچار رکود و عقب ماندگی و ضعف شده بود دشمن این همه خود را به آب و آتش نمی زد.

ایشان با اشاره به بیداری اسلامی ملتهای منطقه، استقبال و پیروی ملتها از گفتمان ملت ایران یعنی "گفتمان اسلام و پیروی از شریعت"را، نشانه توجه ملتها به الگوی جمهوری اسلامی برشمردند.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطر نشان کردند: در این شرایط حساس که ملت ایران به الگو و نمونه ای برای منطقه تبدیل شده است همه باید مراقبت کنیم که چهره ای زیباتر، جذاب تر و هماهنگ تر از ایران عزیز در ذهن ملتهای منطقه ترسیم شود تا تلاش مستمر دشمنان برای تخریب این چهره بی اثر بماند.

در ابتدای این دیدار استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور درخشان مردم مقاوم و رزمندگان سلحشور استان کرمانشاه در 8 سال حماسه دفاع مقدس گفت: چهره کنونی استان در پرتو خدمات نظام اسلامی، با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

آقای هاشمی با تشریح خدمات دولت نهم در عرصه های مختلف گفت: با وجود همه تلاشها، استان درگیر مشکلات مختلفی است که با توجه به تأکید مکرر جنابعالی، انشاءالله با تحرّک جدی مسئولان و پیگیری و اجرای کامل مصوبات ویژه جلسه دیشب هیأت وزیران ،گامهای بلندی در زمینه حل این مشکلات برداشته خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز در این دیدار با اشاره به منابع خدادادی و سرمایه های انسانی استان کرمانشاه، برنامه های دولت را برای ارتقاء شاخص های استان تشریح کرد.

آقای عزیزی تدوین سند پیشرفت جامع استان را از برنامه های ویژه دولت اعلام کرد و افزود: خدمت به مردم شریف و ولایتمدار استان، افتخار دولت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران