پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 2509 تاریخ : 1390/07/25-00:00:00
,15,
حمله ی هکرها با فیلم های غیر اخلاقی

در دنیای اینترنت

حمله ی هکرها با فیلم های غیر اخلاقی

تعدادی هکر خرابکار با حمله به وب سایت یوتیوب وابسته به گوگل تعداد زیادی فیلم مستهجن و زننده را در این سایت آپلود کردند.

به گزارش بانک و صنعت، آنها با هک کردن یکی از کانال های کاربری یوتیوب به نام Sesame Street توانستند به آن نفوذ کرده و محتوای خانوادگی این کانال ویدیو را پاک کرده و محتوای هرزنگارانه را جایگزین آن کنند.
مدیران سایت یوتیوب می گویند بعد از 22 دقیقه موفق شدند تمامی این فایل های مستهجن را از این سایت پاک کنند. اما با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان از این سایت در همین مدت کوتاه هم عده زیادی توانستند این فایل ها را مشاهده کنند. در حال حاضر این کانال در سایت یوتیوب در دسترس نیست.
یک گروه هکری به نام Naked Security  مسئولیت این اقدام خرابکارانه را پذیرفته است. سایت یوتیوب از جمله سایت هایی است که در برابر حملات هکری آسیب پذیر بوده است.
در جولای سال 2010 هم نقص امنیتی در این سایت موجب شد هکرها دست به اقدام مشابهی بزنند و حجم قابل توجهی از فایل های ویدیویی با محتوای نامناسب را بر روی این سایت بارگذاری کنند. 
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 154
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران