پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 24 تاریخ : 1390/03/02-00:00:00
,5,
معرفی سرپرست وزارت نفت تا ۲ روز دیگر معرفی می شود

یک عضو مجلس اعلام کرد:

معرفی سرپرست وزارت نفت تا ۲ روز دیگر معرفی می شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که شورای نگهبان دیروز(یکشنبه اول خرداد) موضع رسمی خود را درباره غیرقانونی بودن سرپرستی رئیس جمهوری در وزارت نفت اعلام کرده است، گفت: ا

به گزارش روز دوشنبه شبکه خبری بانک و صنعت ،  سیدحسین دهدشتی" فزود: سرپرستی رئیس جمهوری در یک وزارتخانه نه قانونی است و نه به صلاح مملکت.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:در شرایط حساس کنونی که مشکل‌هایی در زمینه تولید نفت و جود دارد و هم‌زمان ریاست دوره‌ای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (OPEC) بر عهده ایران است، شایسته نیست که وزارت نفت بیش از این بلاتکلیف باشد.

وی ادامه داد: به احتمال فراوان تا دو روز آینده سرپرست پول‌سازترین دستگاه اجرایی کشور،  معرفی و پس از آن نیز بحث ادغام وزارتخانه‌های نفت و نیرو ادامه خواهد یافت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: نگرانی کارشناسان حوزه نفت در کشور این است که ادامه‌دار بودن سریال بلاتکلیفی برخی وزارتخانه‌ها افزون بر آسیب بر نیروهای انسانی، در روند تولید داخلی نیز آثار پرهزینه‌ای داشته باشد. 

دیروز معاون حقوقی رئیس جمهوری با استناد به آنچه تفسیرشورای نگهبان ذیل اصل ۷۳ قانون اساسی، نامیده است، سرپرستی احمدی‌نژاد را در وزارت نفت قانونی خوانده است.

این در حالی است که صبح روز گذشته شورای نگهبان با اعلام رسمی غیرقانونی بودن سرپرستی رئیس جمهوری در وزارت نفت، موضع خود را درباره این مسئله اعلام کرده بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران