پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 187 تاریخ : 1390/03/17-00:00:00
,8,
پوشش بیمه عمر و سرمایه برای کارکنان بیمه مرکزی

پوشش بیمه عمر و سرمایه برای کارکنان بیمه مرکزی

کارکنان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به صورت داوطلبانه بیمه‌نامه عمر و تشکیل سرمایه خریداری کردند.

اقدام کارکنان بیمه مرکزی به خرید بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه گامی در راستای توسعه فرهنگ بیمه و رفاه آتی افراد جامعه و کارکنان مؤسسات است.
بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و یک شرکت بیمه منعقد شد، هر یک از کارکنان بیمه مرکزی، متناسب با حق بیمه‌ای که پرداخت کنند بیمه‌نامه‌ای با پوشش‌های بیمه‌ای و سرمایه گذاری ویژه خود دریافت می‌کنند.
این بیمه نامه علاوه بر تشکیل سرمایه، شامل پوشش‌های خطر فوت به هر علت، پوشش اضافی فوت در اثر حادثه، از کارافتادگی، معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی و پوشش امراض صعب العلاج است.
شرکت صادرکننده «بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه» اعلام کرد که با توجه به سرمایه گذاری بخش زیادی از حق بیمه، اندوخته بیمه نامه نیز با سود انباشته در پایان هر سال افزایش می یابد. این شرکت بیمه  سه صندوق قابل انتخاب برای سرمایه گذاری اندوخته دارد و هر یک از  داوطلبان می توانند یکی از صندوق‌های سرمایه گذاری با ریسک کم، متوسط و یا ریسک زیاد را انتخاب نمایند.
در هر صندوق سرمایه گذاری، نرخ سود تضمینی و سهم مشارکت در منافع با صندوق دیگر تفاوت دارد. مسئولان شرکت بیمه سامان اعلام کردند که حاصل عملکرد صندوق‌های بیمه عمر و تشکیل سرمایه این شرکت در 5 سال گذشته، با نرخ سود تضمینی از 12تا 15درصد، نرخ سود قطعی از 18تا 23 درصد در سال بوده است.
گفتنی است که حق بیمه هر یک از کارکنان داوطلب قرار است به صورت ماهانه ( از سی هزار ریال تا دو میلیون ریال ) از حقوق آنها کسر و به حساب شرکت بیمه واریز شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران