پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 167 تاریخ : 1390/03/15-00:00:00
,2,
وزیر اقتصاد پاسخ‌گوی عملکرد ضعیف شبکه بانکی در دادن وام باشد

وزیر اقتصاد پاسخ‌گوی عملکرد ضعیف شبکه بانکی در دادن وام باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که علت اصلی افزایش حجم معوقات بانکی عدم نظارت مناسب مسئولان بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی بر عملکرد بانک‌ها در ا

به گزارش شبکه خبری بانک وصنعت، محمدرضا خباز" با بیان این که مسئولان بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی نظارت مناسبی را بر عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مشتریان ندارند، تصریح کرد: وزیر امور اقتصادی و دارایی باید درباره علت عدم نظارت مناسب بانک مرکزی و این وزارتخانه بر عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مشتریان، پاسخ‌گو باشد.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: علت اصلی افزایش حجم معوقات بانکی عدم نظارت مناسب مسئولان بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی بر عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مشتریان است.

وی اظهار امیدواری کرد: مسئولان بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال جهاد اقتصادی نظارت مناسبی را بر نحوه عملکرد بانک‌ها داشته باشند.

خباز با بیان این که گرفتن تسهیلات میلیارد تومانی در بانک‌ها آسان‌تر از گرفتن تسهیلات میلیون تومانی است، افزود: با توجه به این که تسهیلات میلیارد تومانی سود بیشتری را برای بانک‌ها به همراه دارد، مسئولان بانک‌ها در ارائه وام میلیاردی سخت‌گیری کمتری به خرج می‌دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست‌های آینده صحن علنی مجلس از وزیر امور اقتصادی و د ارایی درباره علت عدم نظارت مناسب مسئولان این وزارتخانه و بانک مرکزی بر نحوه عملکرد بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مشتریان سئوال می‌پرسم.   ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران