پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 166 تاریخ : 1390/03/14-00:00:00
,15,
تفاوت جنس وزارت ارتباطات با وزارت امور زیر بنایی

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد،

تفاوت جنس وزارت ارتباطات با وزارت امور زیر بنایی

معاون وزیر ارتباطات گفت: بخش‌هایی از وزارت ارتباطات هیچ سنخیتی با وزارت امور زیربنایی ندارد چراکه وظایف این وزارتخانه اغلب از جنس نرم افزار، فکر و تکنولوژی است.

 

 

صمد مؤمن به الله  در خصوص امکان انتقال وظایف وزارت ارتباطات به وزارتخانه امور زیربنایی اظهار داشت: وزارت امور زیربنایی متشکل از وزارت راه و وزارت مسکن است.
معاون وزیر ارتباطات افزود: انتقال بخش‌هایی از وزارت ارتباطات هیچ سنخیتی با وزارت امور زیربنایی ندارد؛ زیرا وظایف وزارت ارتباطات از جنس نرم افزار و فکر و تکنولوژی است.
مؤمن بالله در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال منفک شدن بخش‌های زیربنایی از وزارت ارتباطات، گفت: هم‌اکنون وزارت ارتباطات اقداماتی در زمینه کابل‌کشی و حفاری‌ انجام نمی دهد و تمام این کارها با برون سپاری انجام می‌گیرد؛ برای مثال مهندس عمرانی که جذب دولت نشده و یک شرکت خصوصی را تشکیل داده که این شرکت خصوصی وظیفه حفاری و کشیدن کابل را انجام می‌دهد و انجام این اقدامات اصلاً کاری به وزارت ارتباطات ندارد.
وی تصریح کرد: در این میان وزارت ارتباطات نقش کارفرما را دارد و به عنوان کارفرما وظیفه بررسی را بر عهده دارد که برای مثال آیا فیبر به درستی نصب شده یا خیر و کدام تخصص در وزارت امور زیربنایی می‌تواند این بررسی را انجام دهد    ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران